پاسخ به پرسشهای متداول

پاسخ به پرسشهای متداول را در این جا بخوانید و درصورتی که سوال دیگری داشتید به ما پیام ارسال نمایید. تیم پشتیبان تدریسانه در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد. با تشکر از همراهی شما با تدریسانه

 1-تدریسانه چیست؟

تدریسانه سامانه ای است که از طریق آن می توانید مربی خصوصی، کلاس خصوصی و همچنین آموزشگاه های مرتبط، در نزدیکی خود رامشاهده کنید و با آنها کلاس خصوصی داشته باشید. همچنین مربیان نیز می توانند اطلاعات اولیه شاگرد مورد نظر خود را مشاهده نمایند و اقدام به انتخاب کنند.

 

2-چگونه از تدریسانه استفاده کنم؟

موضوع وشهر مورد نظر خود را جستجو کنید.

رزومه و مشخصات مربیان و یا آموزشگاه و حتی اطلاعات شاگرد مورد نظر را مشاهده کنید.

مربی ،آموزشگاه ،یا شاگرد خود را انتخاب کنید.

 

3-قیمت تدریس خصوصی در تدریسانه چقدر است؟

تعیین قیمت با نظر مربی وتوافق بین مربی وشاگرد انجام می شود.

همچنین آموزشگاه های خصوصی با قیمت مصوب، کلاسهای خود را برگزار می کنند.

 

4-ستاره معلم و یا آموزشگاه  بر چه اساسی مشخص می شود؟

ستاره ها فقط براساس نظر شاگردان است.

 

5-چگونه می توانم با شرایطی که دارم بهترین مربی مورد نظرم را انتخاب کنم؟

می توانید با مراجعه به صفحه مربیان ومقایسه آنها واستفاده از گزینه "مقایسه" مربیان و یا موزشگاه های مورد نظر را بررسی وبهترین گزینه را برای شرایط خودتان انتخاب کنید. همچنین می توانید با ارسال آگهی در قسمت "شاگرد هستم" شرایط خودتان را درج کنید تامربیان با مشاهده شرایط شما و انتخاب شما بعنوان شاگرد با شما تماس بگیرند.

 

 6-کلاسهای خصوصی تدریسانه درکجا برگزار می شود؟

کلاسهای خصوصی می تواند با توجه به انتخاب مربی در محل شاگرد ویا درمحل مربی انجام پذیرد. محل تدریس نیمه خصوصی بصورت کلاسی نیز درآگهی های آموزشگاهها مشخص می گردد.

 

7-چه زمانی باید هزینه کلاس را بپردازم؟

پرداخت هزینه با توافق بین مربی و شاگرد می باشد وتدریسانه در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

8-مربی هستم، چطور می توانم درتدریسانه بعنوان مربی مشغول به کار شوم؟

در صفحه اصلی وانتخاب گزینه "مربی هستم" روند ثبت نام و ارسال عکس و رزومه خود را انجام دهید و با پرداخت هزینه لازم، آگهی خود را ثبت نمایید.

 

9-شاگرد هستم، چطور می توانم درتدریسانه بعنوان شاگرد خود را به مربیان یا آموزشگاهها معرفی نمایم و تقاضای خودم را عنوان کنم؟

در صفحه اصلی وانتخاب گزینه "شاگرد هستم" روند ثبت نام و ارسال اطلاعات را انجام دهید. این کار بدون اخذ هزینه انجام خواهد شد.

 

10-آموزشگاه دارم، چطور می توانم کلاسها و مربیان  خودرا در تدریسانه معرفی نمایم؟

در صفحه اصلی و انتخاب گزینه "آموزشگاه دارم" روند ثبت نام آموزشگاه را با پرداخت هزینه لازم انجام دهید. شما می توانید در صفحه مختص به آموزشگاه خود، کلیه اطلاعات مورد نظر خود را وارد نمایید. تصاویر مربوط به کلاسها، آموزشگاه و یا مربیان خود را وارد نمایید و به معرفی آنها پردازید.

 

11-نحوه تسویه حساب با اساتید و آموزشگاهها به چه صورت است ؟

تسویه حساب با توافق بین آموزشگاه و شاگرد انجام می گردد وتدریسانه در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

12-سایز مناسب تصویر پروفایل مربی یا آموزشگاه و یا تصاویر کلاس آموزشی برای ارسال در پروفایل چقدر است؟

برای تصویر کلاس یا آموزشگاه، سایز 700*400 پیکسل و برای تصویر پروفایل مربی یا شاگرد نیز، سایز 300* 250پیکسل مناسب است.

 

13-آیا تدریسانه ابزاری برای تبلیغات هم دارد؟

بله، شما می توانید با مراجعه به قسمت "خرید پکیج تبلیغاتی" در پنل کاربریتان، اطلاعات مربوط به این موضوع را کسب کنید. در صورت احتیاج به توضیحات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

14-در آموزشگاه، کلاسی داریم که ماهیانه و مرتب برگزر می شود. آیا برای این کلاسها هرهفته باید صفحه جدید تعریف کنیم؟

خیر، هر آموزشگاه می تواند در پروفایل خود کلاسهای مدون خودش را که ماهیانه برگزار می شود اعلام و معرفی کند و نیازی نیست که هرماه اینکار تکرار شود. فقط کافیست آگهی را بصورت ماهیانه، ویا در پکیج های سه ماهه، شش ماهه یا یکساله تمدید کند.

 

15-آیا امکان ثبت آدرس سایت آموزشگاه یا مربی در تدریسانه برای مخاطبین وجود دارد؟

بله. مربی یا آموزشگاه با لینکی که در پروفایل خودش در اختیار کاربران قرار می دهد،این امکان را دارد تا کاربران را مستقیما به سایت یا وبلاگ خود دعوت نماید.

 

 16-گارانتی استرداد وجه برای جلسه اول به چه صورت است؟

هر مربی یا آموزشگاه می تواند گزینه گارانتی استرداد وجه را در هنگام ثبت اطلاعات خود، تیک دار کند. بدین ترتیب مربی تعهد می نماید بعد از ارائه جلسه اول، درصورتیکه شاگرد یا والدین شاگرد، رضایت کافی از نتیجه تدریس نداشتند و مایل به ادامه جلسات بعدی نبودند. هزینه کلاس را بازپرداخت نماید. همچنین مربیان می توانند جه اطمینان خاطر شاگرد، جلسه اول را رایگان تدریس کنند. که دراین حالت بعد ازکلیک بر روی نام مربی، درکنار تصویر مربی لوگویی وجود خواهد داشت که مشخص می کند جلسه اول ازطرف مربی رایگان است.

 

17- درمورد تدریس خصوصی، سوالاتی از مربی مورد نظرم دارم چه کنم؟

با کلیک کردن بر روی اسم مربی مورد نظرتان اطلاعات تماس با مربی مانند شماره تلفن و ایمیل مربی ارائه شده است و اگر هریک از مربیان شماره تماس و ایمیل خود را وارد نکرده باشند، می توانید ازطریق درگاه چت که تدریسانه در اختیار شما گذاشته است، سوال یا درخواست خود را با مربی درمیان بگذارید.

 

18-آیا تدریسانه تخفیفی برای ثبت آگهی ها در نظر می گیرد؟

بله. بعد از یکماه هنگام تمدیدآگهی، می توانید از تدریسانه تخفیف بگیرید. جزئیات تخفیف ها درقسمت "نحوه ثبت آگهی" ارائه شده است.